איתור ביטוחים - לעבוד עם הר הביטוח בצורה הטובה ביותר!

מהו איתור ביטוחים?

בואו לבדוק בדיוק אילו ביטוחים אתם מחזיקים והאם יש לכם כפל ביטוחים בפועל??

לפני שאתם רצים לקנות ביטוחים מיותרים, חשוב מאוד לבדוק בצורה יסודית, מקצועית וכמובן, נוחה להבנה – איזה ביטוחים כבר יש לכם? 

הידעתם? יש לא מעט ביטוחים לאנשים בישראל שמכילים בדיוק את אותם הכיסויים שיש כבר בביטוחים ישנים, לא חבל על הכסף?? בואו לבדוק!

עובדות חשובות:

  • הציבור מוציא מעל ל-60 מיליארד ש'ח בשנה עבור ביטוחים פרטים.
  • מעל ל-52% אחוז מהציבור בישראל משלם על אותו כיסוי ביטוחי פעמיים.
  • במשרד האוצר מעריכים כי ישנם מעל 12 מיליארד שח שנמצאים בחברות הביטוח והגופים הפיננסים  ללא דורש.
  • חשוב: אין לראות במידע הנמצא באתר זה משום ייעוץ השקעות, יעוץ פנסיוני או תחליף לייעוץ אישי.

לפי הערכת משרד האוצר ישנם מעל ל- 32 מיליון פוליסות ביטוח פעילות כיום. הנתונים מראים כי כ- 52% מכלל הציבור מחזיק בביטוחים כפולים!!!

מה הלקוחות שלנו מספרים?

בואו להבין קצת יותר על הר הביטוח, איתור ביטוחים ועוד

כיום רובנו מחזיקים בביטוחים שונים ומגוונים, חלק מהביטוחים הללו נעשו באופן פרטי וחלק דרך מקום העבודה. כל אחד מאתנו, בשלב זה או אחר, עזב לפחות מקום עבודה אחד. המשמעות היא שיש סיכוי טוב שבאחד ממקומות העבודה הקודמים שלנו נפתחו עבורנו, כחלק מהטבות המעסיק, גם ביטוחי שיניים, בריאות ועוד.

הסיכוי לזכור שהמעסיק שלנו מלפני 10 שנים עשה לנו ביטוח בריאות יורד ככל שהזמן עובר והאנדרלמוסיה חוגגת ככל שעוברים בין מקומות עבודה. האם אתם עושים בדיקת איתור ביטוחים לפני שאתם רוכשים פוליסה חדשה?

ביטוח בריאות, תאונות אישיות, סיעודי, מחלות קשות, ביטוח חיים, ביטוח משכנתא, רכב , דירה, הם רק חלק מסוגי פוליסות הביטוח שכולנו עושים בשלבים שונים של חיינו. למשל, בעת רכישת דירה אנו נדרשים לביטוח חיים, ביטוח משכנתא וביטוח מבנה. לקראת הכניסה להריון או כשנולדים ילדים מתחילה מחשבה על ביטוחי בריאות עבורנו ועבור הילדים כולל הרחבות על ביטוחי קופות החולים, כמו ביטוחים אמבולטוריים.

נציגי המכירות בחברות הביטוח יוצרים אתנו קשר באמצעות שיחות יזומות ומבצעים לנו הרחבות ותוספות, כל זאת מבלי שנבין באמת מה משמעותן. מטרתן של חברות הביטוח היא למכור ורצוי כמה שיותר, לא מעניין אותן אם יש לנו ביטוח דומה והן מתעלמות מדרישת האוצר ליידע את המבוטחים על פוליסות קיימות כדי למנוע כפילויות. זכרו, חברות וסוכני הביטוח לא יצרו אתכם קשר על מנת להוזיל לכם עלויות.

לעתים הביטוחים שעשינו בעבר כבר אינם תואמים את צרכנו היום. חשוב תמיד להיות עם האצבע על הדופק ואחת לשנה לבדוק על אילו ביטוחים אנחנו משלמים והאם הם עדיין רלוונטיים.

כתוצאה מהבלבול וחוסר המידע אנו משלמים מאות ואלפי שקלים בחודש לחינם. לפי הערכת משרד האוצר ישנם מעל ל- 32 מיליון פוליסות ביטוח פעילות כיום. הנתונים מראים כי כ- 52% מכלל הציבור מחזיק בביטוחים כפולים! כפל ביטוחי משמעותו היא כסף שנזרק לפח.

הגיע הזמן שתקבלו תמונה אמתית, ברורה ושקופה בנוגע לביטוחים שלכם.

איך ניתן לבדוק?

אם גם אתם רוצים לבדוק ולוודא שאין לכם כפל ביטוחי וכי אינכם משלמים על פוליסות שאתם כבר מכוסים בעבורן, השאירו פרטים ונציג מקצועי מטעמנו יבצע עבורכם בדיקה יסודית של הביטוחים בבעלותכם. אנחנו נבטל כפילויות, נוריד עלויות ונתאים את הביטוחים לצרכים האמתיים שלכם ללא כל עלות או התחייבות. 

אין צורך בהכנת מסמכים מראש. בדיקה יסודית של איתור ביטוחים יכולה לחסוך לכם מאות שקלים מידי חודש.

לחצו כאן לשירות של איתור כספים